match-marry

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج

از راه های مهاجرت به فنلاند، دریافت اقامت از طریق ازدواج است . این روش در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیار زیادی بوده است. بسیاری از افراد که اقدام به ازدواج با اتباع فنلاند می کنند می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند و اما بعد از چند سال اگر شرایط لازمه برقرار باشد تابعیت فنلاند را دریافت خواهد کرد . البته آن دسته از متقاضیانی که می خواهند با افرادی ازدواج کنند که از اتباع ایتالیا هستند می توانند زودتر از کسانی که اقامت دائم این کشور را دارند به اقامت این کشور دست پیدا کنند.

دریافت ویزای نامزدی و ازدواج در فنلاند

زمانی که فردی خارجی می خواهد با یکی از اتباع فنلاندی ازدواج کند و یا با فردی ازدواج کند که اقامت دائم فنلاند را دارند ازدواج کند باید برای ازدواج و ورود این کشور ویزا را درخواست دهد. ویزایی که برای ورود به این کشور داده می شود تحت عنوان ویزای نامزدی و ازدواج فنلاند شناخته می شود . دریافت کردن ویزای نامزدی و ازدواج دارای شرایط بسیار زیادی است که در ادامه بررسی می شود .

فردی که متقاضی دریافت اقامت از طریق ازدواج است برای ورود به این کشور نباید منع قانونی را داشته باشد و متقاضی باید درخواست خود را به همراه سایر مدارک لازم برای صادر شدن ویزا به کنسول گری فنلاند تحویل دهد. متقاضی باید مدارکی را ارائه کند که مشخص کند وی مجرد است و یا اگر هم قبلا ازدواج کرده است باید مدارکی را ارائه کند که مشخص کند همسرش فوت کرده است و یا از وی طلاق گرفته است .

برای این که مورد اتهام ازدواج صوری در فنلاند قرار نگیرد باید مدارکی را ارائه کند که نشان دهد بین دو نفر ارتباط عاطفی وجود دارد از جمله این مدارک می توان به عکس های مشترک یا چت های اینترنتی اشاره کرد . ارائه این مدارک تنها به خاطر این است که این دولت اطمینان یابد ازدواج آن ها حقیقی است و به صورت صوری تنها برای دریافت کردن اقامت در این کشور نبوده است .

حال اگر به هر دلیلی زوج و زوجه نتوانند در این کشور اقامت بگیرند می توانند به کشور دیگری رفته در آن جا ازدواج کنند و درنهایت نیز دوباره به فنلاند برگردند و به همراه همسر خود خواستار دریافت کردن اقامت فنلاند از طریق ازدواج شوند .

 

 

اخذ اقامت از طریق ازدواج

بهترین، ارزانترین و سریعترین راه کسب اقامت یا تابعیت کشورها است

 

Match Marry  اولین، بزرگترین و تنها سایت جستجوی پارتنر برای ازدواج و مهاجرت است. تاکنون افراد زیادی از طریق Match Marry موفق به یافتن پارتنر مورد علاقه خود و مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا شده اند.

اگر شما تمایل به مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج دارید، کافی است در Match Marry عضو شوید و پارتنر مورد علاقه خود را پبدا کنید و به آسانی و سریع به کشوری که دوست دارید در آن زندگی کنید مهاجرت کنید. همچنین بسیار ممکن است یک نفر شما را به عنوان پارتنر خود انتخاب کند…

شانس خود را امتحان کن

Let’s go

 

Content Expert

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.