match-marry

مهاجرت به بلژیک از طریق ازدواج

مهاجرت به بلژیک از طریق ازدواج

بلژیک یکی از کشور های صنعتی عضو شینگن است که سالانه بسیاری برای اخذ اقامت این کشور اقدام میکنند. یکی از بهترین روش های اخذ اقامت بلژیک از طریق ازدواج در این کشور می باشد.

شرایط عمومی ازدواج در بلژیک

  • یکی از زوجین در زمان ازدواج بلژیکی باشد.
  • یکی از زوجین در زمان ازدواج رسمی مقیم بلژیک باشد.
  • برای ازدواج در بلژیک شما و همسر آینده خود باید یک شهروند بلژیکی باشد یا حداقل 3 ماه در بلژیک اقامت داشته باشید.

 

ازدواج با همجنس

کشور بلژیک دومین کشور جهان است که این قانون را به رسمیت شناخت. ازدواج با همجنس از سال 2003 در این کشور قانونی شد. در این نوع ازدواج اگر یکی از طرفین ازدواج، کشورش این قانون را به رسمیت بشناسد قانونش در این ازدواج اعمال می شود و به همین منظور قانون کشور فرد متقابل در این نوع ازدواج قابل اهمیت نیس و اعمال نمی شود.

 

شرایط ثبت ازدواج در بلژیک

  • در هنگام ازدواج یکی از دو نفر باید شهروند بلژیک باشند تا ازدواج رسمی این زوج ها در شهرداری به ثبت برسد.
  • یکی از زوج ها در این کشور متولد شده باشد.
  • دارای سن قانونی حداقل 18 سال باشند.
  • یکی از زوج ها سابق شهروند بلژیکی بوده باشد.
  • بعد از ازدواج، ازدواج دوباره نداشته باشد.

 

ازدواج با شخص بلژیکی

شخص خارجی که بخواهد با فرد بلژیکی ازدواج می کند پس از طی کردن 3 سال اقامت می تواند درخواست تابعیت را بدهد. برای دریافت تابعیت باید با همسر بلژیکی خود برای مدت معین قبل از در خواست تابعیت زندگی کند.

 

 

مزایای ویزای بلژیک

اخیرا پاسپورت بلژیک به عنوان دومین گذرنامه معتبر برگزیده شده است. شرایط زندگی در بلژیک در سطح جهانی بسیار توسعه یافته است. این کشور نسبت به سایر کشور های همسایه اتحادیه اروپا دارای قیمت املاک مقرون به صرفه است. همچنین بازدید از کشورهای غیر اتحاد شوروی مانند قبرس، کرواسی، بلغارستان، رومانی با کارت شناسایی معتبر و گذرنامه امکان پذیر است. دارنندگان گذرنامه بلژیکی می توانند از بریتانیا و ایالات آمریکا بازدید کنند.  همچنین به دارندگان گذرنامه بلژیکی وضعیت شهروندان اتحادیه اروپا ارائه می شود که می توانند به راحتی در 28 کشورعضو اتحادیه اروپا زندگی، کار، مسافرت و تحصیل کنند.

 

 

اخذ اقامت از طریق ازدواج

بهترین، ارزانترین و سریعترین راه کسب اقامت یا تابعیت کشورها است

 

Match Marry  اولین، بزرگترین و تنها سایت جستجوی پارتنر برای ازدواج و مهاجرت است. تاکنون افراد زیادی از طریق Match Marry موفق به یافتن پارتنر مورد علاقه خود و مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا شده اند.

اگر شما تمایل به مهاجرت به بلژیک از طریق ازدواج دارید، کافی است در Match Marry عضو شوید و پارتنر مورد علاقه خود را پبدا کنید و به آسانی و سریع به کشوری که دوست دارید در آن زندگی کنید مهاجرت کنید. همچنین بسیار ممکن است یک نفر شما را به عنوان پارتنر خود انتخاب کند…

شانس خود را امتحان کن

Let’s go

 

Content Expert

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.